Dlaczego warto skorzystać z wypożyczalni samochodów Rent-Er?

wynajem busów podkarpackie

Samochody dostawcze są bardzo drogie, jednak czasami ich posiadanie się przydaje, zwłaszcza jeżeli jest coś większego i cięższego do przewiezienia. Na szczęście w takich miejscach, jak wypożyczalnia aut dostawczych Rzeszów Rent-Er można za ułamek ceny wypożyczyć zarówno auta dostawcze, jak i busy. Taka opcja jest naprawdę korzystna i pozwala na spore oszczędności. Co więc można znaleźć w ofercie wypożyczalni samochodów dostawczych oraz busów? Czego dokładnie można się po niej spodziewać?

Jak wygląda oferta wypożyczalni busów dostawczych?

Wynajem samochodów dostawczych – podkarpackie to jedno z województw, w którym bez problemu można to zrobić. Istnieje wiele wypożyczalni samochodów dostawczych w mieście Rzeszów. Oto, jak wygląda oferta takich miejsc, na jak długo można wypożyczać samochody i jakich dokładnie samochodów możesz się spodziewać.

Pierwszy, najczęściej wybierany pakiet w wypożyczalni, to wynajem krótkoterminowy, który trwa od 1 do 6 dni. Dzięki tej opcji, osoby które muszą przewieźć coś dużego i ciężkiego, mogą to zrobić naprawdę niewielkim kosztem. Oprócz wynajmu krótkoterminowego, funkcjonuje także wynajem średnioterminowy, który jest wtedy, gdy osoba wynajmuje pojazd na od 7 dni do 30 dni. Jest to szczególnie przydatne wtedy, gdy przez nieco dłuższy czas zachodzi potrzeba przewożenia jakiś rzeczy lub osób z miejsca na miejsce. Dodatkowo jest także wynajem długoterminowy, który trwa od 30 dni i w zasadzie nie jest ograniczony. Jest to bardziej opłacalna opcja niż kupno własnego samochodu.

Dodatkowo warto mieć świadomość tego, że oferty czasowe są zawsze indywidualnie negocjowane. Istnieje także możliwość wynajęcia busa bądź samochodu dostawczego z kierowcą w ramach usług transportowych.

Atuty wypożyczalni samochodów dostawczych

 Busy 9-cio osobowe COMFORT MAXOgromnymi atutami wypożyczalni aut dostawczych Rzeszów, jest to, że oferuje ona wyłącznie nowe auta, które mają najwyżej dwa lata a ich silniki są mocne i oszczędne. W niektórych przypadkach wynajem busów Rzeszów oferuje swoim klientom pół doby gratis lub -10%, jeżeli jest mały przebieg. Warto też mieć świadomość, że w tym miejscu możliwe jest pełne odliczenie VAT, jak też i kosztów paliwa. Natomiast w samochodach jest bogate wyposażenie, oraz topowe wersje silników.

Jest także możliwość wynajęcia busów lub samochodów dostawczych bez limitu kilometrów. Każdy samochód ma wykupiony pełen pakiet ubezpieczeniowy, assistance i pojazd zastępczy! Wypożyczalnia otwarta jest 24/7! Stali kontrahenci, którzy są rzetelni mogą liczyć na indywidualne traktowanie, mniejsze ceny i możliwości negocjacji! Dodatkowo przy stałej współpracy możliwe jest udostępnienie GPS i śledzenia pojazdu przez Internet!

Warto też mieć świadomość, że w trakcie wynajmu można pozostawić swój własny samochód na parkingu pod siedzibą firmy, co jest rozwiązaniem zarówno darmowym, jak i bezpiecznym.

Jakie samochody można wynająć?

furgony super MAXIDzięki wypożyczalni samochodów dostawczych w podkarpackim, można wynająć takie samochody, jak furgony maxi POWER PLUS, które palą wyłącznie 7,6l/100 km i można na nie załadować nawet do 1300 kilogramów. Wynajęcie takiego busa kosztuje od 109 do 179 zł w zależności od ilości dni.

Można także zamówić furgony średnie COMFORT PLUS, które spalają 6,1 l/100 km, mają 3 osobową kabinę i można je załadować nawet 1200 kilogramów. Taki bus może kosztować od 89 zł do 159 zł.

Są także furgony małe ECO MAX, które spalają 4,1l/100 km, w kabinie mieszczą się dwie osoby i można nimi przewieźć do 500 kilogramów. Koszt wypożyczenia wacha się od 69 zł do 129 zł.