Dlaczego warto wręczać na ślubie ręcznie robione kartki?

ręcznie robiona kartka ślubna
  1. Taka kartka jest oryginalna, interesująca, a przede wszystkim niebanalna. Za jej sporawa para młoda poczuje się wyjątkowo, nie tylko w samym dniu ślubu, ale również po latach, kiedy wróci do wspomnień tego dnia i otrzymanych kartek. Piękna, ręcznie wykonana kartka z pewnością wzruszy nawet po latach.
  2. Zamawiając zindywidualizowaną kartkę masz szanse ująć na niech charakterystyczne elementy i cechy danej Pary Młodej. Przykładowo, jeżeli młodzi są fanami Harrego Pottera, można zainspirować kartkę właśnie tą książką. Taka kartka, może być zabawna i wzruszająca jednocześnie, ty najlepiej znasz osoby, które będą nią obdarowane.
  3. Ręcznie wykonana kartka to również świetny sposób na ozdobienie mieszkania. Przykładowo można wykonać kartkę w formie ramki na zdjęcia lub też sztalugi ze zdjęciem.
  4. Kartka ślubna to również świetny sposób na oprawienie prezentu. Przykładowo, jeżeli para młoda życzy sobie jedynie pieniędzy i wina zamiast kwiatów, można zrobić kartkę w formie zawieszki na wino.

Robić samemu czy zamawiać kartki na ślub?

Oczywiście samodzielnie wykonana kartka będzie miała większą wartość sentymentalną, pytanie jednak brzmi czy warto ją robić samemu, jeżeli nie ma się o tym żadnego pojęcia. W dzisiejszych czasach, za pomocą kilku kliknięć możemy znaleźć gotowy instruktarz utworzenia własnej kartki na ślub, jednak jeżeli nie czujesz się na siłach lepiej zaufaj specjalistom i dokonaj zamówienia.

Jakie materiały są potrzebne do wykonania kartki ślubnej?

Podstawa to blok techniczny, klej, nożyczki, dodatkowo do ozdoby zgromadźmy jakieś guziki, czy też resztki tasiemek i koronek. Początki mogą być trudne i pewnie nie jedno dzieło wyląduje w  koszu, jednak za pomocą wyobraźni i dobrych chęci możemy stworzyć coś pięknego. Można również zainwestować w profesjonalny papier do robienia tego typu kartek ślubnych, który sam w sobie jest już piękną ozdobą. Taki papier to również jakość i solidny wygląd. Nawet po wielu latach papier nie zmieni koloru i nie ulegnie zniszczeniu. Będzie to długotrwała pamiątka.

Gdzie kupić ręcznie robione kartki ślubne?

Ręcznie wykonane kartki można zakupić w sklepie internetowym. Bez ruszania się z domu możesz spokojnie zapoznać się z ofertą kartek, a następnie zamówić wybrana do swojego domu. Poza kartkami ślubnymi, można zamówić również ręcznie robione zaproszenia ślubne. Jak widać masz szerokie pole do popisu przy wyborze odpowiedniej kartki ślubnej, wcale nie musisz decydować się na nudną i oklepaną kartę, zakupioną w super markecie. Najlepiej zainwestować w ręcznie robiona kartkę ślubną, którą możesz wykonać samodzielnie lub też zamówić w sklepie internetowym.