Drewniane krążki dodatek do do domu i na wesele

pieńki drewna

Drewniane krążki można wybierać pod względem wielkości, grubości, a także odcieni drewna. Dzięki naturalnym właściwościom tego materiału możemy być pewni, że z łatwością można je modernizować poprzez wiercenie w nich, ich klejenie, zmienianie, wypalanie lub grawerowanie napisów. Ze względu na swoją uniwersalność, drewniane plastry są powszechnie wykorzystywane jako element stanowiący ozdobę zarówno mieszkania jak i ogrodu. Co więcej plastry można z powodzeniem wykorzystać również podczas imprez czy uroczystości takich jak na przykład wesele. Jak zatem można wykorzystać plastry drewna?

 

Ozdoba każdego domu

Bez względu na to w jakim stylu utrzymane jest nasze mieszkanie z powodzeniem można wykorzystać drewniane krążki jako element dekoracyjny. Świetnie sprawdzą się one w roli obrazu lub ozdoby na ścianę. Można wykorzystać je również do ozdobienia konkretnej partii ściany na przykład tuż koło kominka lub telewizora. Taki naturalny element nada każdemu pomieszczeniu znacznie większej przytulności i sprawi, że wnętrze stanie się bardziej wyraziste i jednocześnie stylowe. Drewniane plastry można nawet włożyć w ramę wykorzystując jako swoisty obraz wieszając go w konkretnym miejscu. Wówczas na drewnie można napisać daną sekwencje lub zlecić jej wypadanie bądź wygrawerowanie. Plastry drewna można wykorzystać także jako blaty stołu lub części siedziska taboretu. Wystarczy wówczas wkręcić odpowiednie nóżki tak aby meble mogłyby stabilnie stać. Drewniane krążki mogą posłużyć na wiele różnorodnych sposobów – ograniczeniem jest jedynie nasza wyobraźnia.

 

Idealny dodatek na przyjęcie i wesele

Obecnie organizujące wesela coraz więcej osób decyduje się na powrót do tradycyjnych naturalnych elementów i stylów tak by uroczystość wydawała się mniej sztampowa i bardziej luźna. Z tego względu drewniane plastry mogą być wykorzystywane na przykład jako winietki, dzięki którym goście będą mogli z łatwością znaleźć swoje miejsce przy stole. Następnie można wykorzystać krążki jako niewielki podarunek i pozwolić zaproszonym zabrać winietki ze sobą do domu. Współcześnie coraz więcej młodych par decyduję się na urządzenie wesela w konkretnym stylu. Obecnie popularny jest chociażby styl boho lub styl rustykalny ,który nawiązuje do tradycyjnych wiejskich wesel. Dodatki w postaci drewnianych elementów dodają charakteru całej uroczystości. Drewniane krążki nie muszą być w żaden sposób modyfikowane aby sprawiał dobrze wrażenie. Wystarczy jak chociażby rozrzucić niechlujnie po stole, a wraz z ustawionymi kwiatami i innymi elementami znajdującymi się na nim będą tworzyły fantastyczny dodatek. Doskonale wyglądają one również na fotografiach dlatego nawet pod tym względem będzie to dobry wybór który zagwarantuje zapewnienie właściwego i planowego klimatu podczas uroczystości niezależnie od tego czy jest to wesele czy inne zabawa.

rustykalne dekoracje ślubne

 

Drewniane plastry w ogrodzie

Drewniane plastry ze względu na swoje naturalne pochodzenie świetnie sprawdzają się również na świeżym powietrzu na przykład w ogrodzie.  Mogą one zostać wykorzystane jako ścieżka lub stanowić element rabaty. Doskonale spiszą się także przy dekorowaniu oczka wodnego. Wraz z innymi roślinami czy kamieniami drewniane krążki będą stanowiły idealny sposób na osiągnięcie spektakularnego efektu. Warto również zauważyć, że ze względu na swoje pochodzenie krążki będą odporne zarówno na nagłe zmiany temperatury, mocne słońce czy długotrwałą wilgoć. Co więcej każda osoba, która zdecyduje się na wykorzystanie drewnianych plastrów może z powodzeniem wybrać ich wielkość kolor tak aby pasowały do indywidualny

Poszukujesz wyjątkowych plastrów drewna na wesele lub jako ozdobę? Odwiedź stronę Akademii Drewna i wybierz idealny dla siebie produkt! Szczegóły oferty na stronie: www.plastrydrewna24.pl.