Mopy, stelaże, akcesoria – dodatkowe wyposażenie do sprzątania hotelu

Planując otwarcie własnego hotelu, z pewnością zastanawiasz się, czego potrzebujesz na start. Z pewnością sprzętu do sprzątania, ale czego konkretnie? Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie odpowiedzieć na takie pytanie, pomożemy Ci w tym my. Oprócz niezbędnych na wyposażeniu elementów podstawowych takich jak wózki, odkurzacze sprzątające na sucho i na mokro czy automaty zbierająco-szorujące przydadzą się także mopy i dodatkowe, wymienne akcesoria na wypadek, gdyby któryś z elementów odkurzaczy odmówił posłuszeństwa. Co znajdziesz w naszej ofercie?

Jak ocenić, co jest nam potrzebne do sprzątania hotelu?

Rozważając zakup hotelowego wyposażenia niezbędnego do sprzątania, musimy zastanowić się, jakich powierzchni mamy najwięcej. Jeżeli są to posadzki z kamienia bądź płytki, to z pewnością przydadzą nam się głównie mopy czy automaty zbierająco-szorujące. Jeśli z kolei przeważają dywany i wykładziny, warto postawić na różnego rodzaju odkurzacze. Ponieważ jednak nic nie jest wieczne, trzeba mieć na uwadze, by na wszelki wypadek zakupić także dodatkowe, wymienne elementy do naszego sprzętu.

Maszyny do prania dywanów w hotelu – jakie korzyści przynoszą?

Jeśli w Twoim hotelu w pokojach znajdują się wykładziny lub dywany, a nie chcesz regularnie wzywać karchera w celu ich dokładnego wyczyszczenia, możesz zainwestować we własną maszynę do prania dywanów. Taka z pewnością przyda się w obiektach hotelowych, które przyjmują gości z psami – jeśli nie wysprzątamy dokładnie wykładzin czy dywanów, a do pokoju przyjedzie gość uczulony na zwierzęcą sierść, z pewnością nabawi się alergii i nie będzie zadowolony z wypoczynku. By uniknąć tego typu nieprzyjemnych sytuacji, zdecydujmy się właśnie na maszynę do prania dywanów, którą można wykorzystać także do tapicerek. Dzięki niej szybko i skutecznie usuniemy plamy, które pojawiły się po pobycie ostatnich gości, a nasze pokoje dłużej będą wyglądać tak, jakby były tuż po remoncie. Nie zaniedbujmy sprzątania, bo koszty renowacji pomieszczeń mogą być znacznie wyższe niż sprzątającego sprzętu i personelu.

Mopy do posadzki wraz z dodatkami

Dużo metrów kwadratowych powierzchni obłożonych płytkami wymaga odpowiedniej liczby mopów do sprzątania. Tych w naszym internetowym sklepie nie brakuje – znajdziemy zarówno tradycyjne mopy zwane „babą jagą”, jak i te bardziej nowoczesne, które można odcisnąć bez używania siły, przy pomocy automatycznych wyciskarek zamontowanych w wiadrach. Zestawy złożone z kija, wiadra i samego mopa, w tym mopów kieszeniowych z różnych materiałów dobrze chłonących wodę – bawełny czy mikrofibry – można zakupić w komplecie bądź oddzielnie, by obniżyć koszty w przypadku zużycia się wcześniej używanych akcesoriów.

Akcesoria do odkurzaczy oraz mycia szyb

W naszym sklepie można znaleźć nie tylko odkurzacze z całym zestawem akcesoriów. Gdyby uszkodzeniu uległ któryś z elementów, to możliwe jest dokupienia samych rur czy dysz, bez konieczności wymiany całego odkurzacza, co znacząco obniża koszty. Warto dokupić także kije teleskopowe, dzięki którym sprzęt będzie dopasowany do wzrostu każdego z pracowników, zarówno wyższych panów, jak i drobniejszych kobiet. Do mycia szyb oraz ścian zapewniamy dopasowane komplety akcesoriów – znajdują się w nich dysze ściągające wodę o różnej szerokości oraz giętka rura ze złączką, dzięki której zmniejszymy średnicę rury. Tego typu systemy do mycia okien i ścian współpracują z odkurzaczami tej samej marki, co dodatkowo ułatwia sprzątanie.


Wszystkie te produkty znaleźć można pod adresem cleanmed.com.pl <<<