Najlepsze mieszkania z ogródkiem w okolicach Wrocławia

mieszkania z ogródkiem w okolicach Wrocławia

W momencie, kiedy kupujemy mieszkanie, jednym z najpoważniejszych wyborów jest decyzja, gdzie ono powinno właściwie być zlokalizowane. Wybór pomiędzy miejskim i podmiejskim stylem życia jest dla większości osób dosyć trudny, jeżeli nie zdają sobie sprawy z wszystkich korzyści, jakie płyną z mieszkania pod Wrocławiem.

Dlaczego warto zdecydować się na nieruchomość pod miastem?

Istotnym elementem jest życie w społeczności podmiejskiej, gdzie dobrze znamy swoich sąsiadów. W wielkich miastach szczególnie często nie wiemy, kto właściwie mieszka w naszym bloku, nie mówiąc już o naszym własnym osiedlu. Mniejsze, podmiejskie społeczności są o wiele lepiej zintegrowane. Zapewni nam to przede wszystkim poczucie życia we wspólnocie oraz tego, że będziemy mogli liczyć na pomoc sąsiada. Niezależnie od tego, czy chodzi o to, by ktoś odebrał przesyłkę od kuriera, czy też, żeby miał oko na nasz dom podczas naszego urlopu, wspaniale jest mieszkać obok ludzi, na których możemy polegać.

Mniejsza społeczność to również znacznie mniejsze natężenie ruchu i większa ilość otwartych przestrzeni do użytku publicznego. To przyjemne poczucie przestrzeni i ogólna łatwość życia niesie ze sobą bardziej zrelaksowane tempo, którego w mieście na próżno szukać. To wszystko sprawia właśnie, że przedmieścia to znacznie przyjemniejsze miejsce do życia niezależnie od tego, czy jesteśmy tam samotni, czy też chcemy zamieszkać tam z własną rodziną. Przy większej dostępności przestrzeni publicznej przedmieścia mają o wiele bliższy związek z otaczającą naturą. Jest tam znacznie więcej drzew, zieleni, parków oraz terenów trawiastych, gdzie mieszkańcy mogą czuć się bardziej związani ze swoim środowiskiem.

Aleja lawendowa

 

Mieszkanie z ogródkiem pod Wrocławiem

Ciekawą propozycją jest Aleja Lewandowa w Kiełczowie. Jest tu całe osiedle wygodnych i nowoczesnych domów, które zapewnią ich mieszkańcom ogromną przestrzeń życiową. To, co jest niezwykle ważne to również fakt, że jest to mieszkanie w okolicy Wrocławia, gdzie można łatwo dojechać samochodem i komunikacją miejską.  Aleja Lawendowa to pięć imponujących budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej A, B, C, D, E. Budynki jednorodzinne są budynkami dwulokalowymi, tak więc parter i pierwsze piętro zajmuje jeden apartament, a II piętro i poddasze zajmuje z kolei drugi apartament. Budynek E jest standardowym domem jednorodzinnym, można zapoznać się z projektami na stronie. Wszystkie dolne apartamenty posiadają wygodne tarasy z wyjściem na ogród od strony południowej. Górne apartamenty zostaną wyposażone również w balkony. Zarówno dolne, jak i górne apartamenty będą wyprowadzone podłączenia do kominków. Do każdego apartamentu ma planowo przynależeć jedno miejsce parkingowe. Do dyspozycji mieszkańców osiedla będzie również aż pięć garaży. Wszystkie lokale zostaną oddane w stanie deweloperskim. Trwająca właśnie budowa II etapu planowo ma zakończyć się pod koniec 2019 roku.