Organizujesz imprezę ? Zadbaj o odpowiedniego konferansjera!

Podczas organizacji imprezy warto zastanowić się dłuższą chwilę nad najlepszym konferansjerem. Rolą konferansjer jest nie tylko przekazanie informacji o wydarzeniu, ale też zabawianie publiczności w grzeczny, wyważony i kulturalny sposób. Najlepszym wyborem w tej sytuacji jest skorzystanie z usług cenionych konferansjerów. Możemy zdecydować się na ikony polskiej telewizji, które wykazały swój profesjonalizm w wielu programach telewizyjnych.

Zwiększenie prestiżu

Organizując imprezę dla klienta o wysokich wymaganiach — należy zapewnić mu nie tylko właściwy katering, muzykę i przestrzeń, ale też profesjonalnego konferansjera. Dobrym wyborem jest sięgnięcie do najwyższej półki. Znany z telewizyjnego show Polsatu „Tańca z gwiazdami” Krzysztof Ibisz — to postać, która zaskarbiła sobie sympatię telewizyjnych widzów. Obecność Krzysztofa Ibisza w roli konferansjera podczas eventu zamkniętego, firmowego, gali — okaże się doskonałym wyborem. Ikona „Tańca z Gwiazdami” doskonale sprawdzi się w prowadzeniu każdego wydarzenia.

Wybór konferansjera — na co warto zwrócić uwagę?

śmiech

Decydując się na konferansjera — warto zwrócić uwagę na jego charakterystyczne cechy oraz portfolio. Decydując się na postać znaną, możemy spodziewać się pozytywnej reakcji gości. Krzysztof Ibisz kontakt przez agencje, które z nim współpracowały oceniany jest jako osoba elokwentna, posiadająca duże poczucie humoru. W dodatku, tak jak mogliśmy już zauważyć w wielu programach telewizyjnych, posiada nienaganne maniery oraz nieskazitelną kulturę osobistą. W dodatku postać Krzysztofa Ibisza także przez telewidzów została oceniona na bardzo sympatyczną.

Rozbawić publiczność do łez

Podczas imprezy zamkniętej, gali — wiele osób liczy na dobrą zabawę. Warto zastanowić się nad wyborem czołowych, polskich komików. Artyści Kabaretu Ławeczka Ranczo czy PietrekPiotr Pręgowski mogą stać się częścią eventu. Publiczność ceni sobie poczucie humoru. Wspomniane postaci pokazały swój dystans i przekonały do siebie rzeszę widzów w serialu telewizyjnym Ranczo. Zaproszenie Piotra Pręgowskiego lub Kabaretu Ławeczka z Ranczo może okazać się najlepszym wyborem. A wstrzelenie się w upodobania gości to doskonały sposób na pozyskanie ich sympatii podczas wydarzenia.

Postaci znane od wielu lat

Krzysztof Ibisz kontakt

Podczas organizacji imprezy warto odszukać konferansjera, który znany jest od wielu lat. Powinna być to osoba cechująca się wysoką kulturą osobista, ale też poczuciem humoru. Warto oprzeć wybór konferansjera również o upodobania widzów. Dzięki temu ich odczucia będą jeszcze pozytywniejsze. Warto zdecydować się na konferansjerów, którzy pojawiali się w naszej rzeczywistości od wielu lat. Na przykład Krzysztof Ibisz w teleturnieju pojawił się już w roku 1993 i był to „Czar par”. Przez ponad dwadzieścia lat telewidzowie i Polska publiczność przyzwyczajali się do tej pełnej uroku osoby. Publiczność przywykła również do Piotra Pręgowskiego, Bogdana Kalusa oraz Sylwestra Maciejewskiego — dzięki rolom, które odegrali w popularnym od 2006 roku serialu — Ranczo. Aktorzy tworzą Kabaret ławeczka, stanowiący bezpośrednie nawiązanie do serialowych Wilkowyj. W żartobliwy sposób komentują rzeczywistość. Końcową częścią programu jest blok muzyczny „Pietrek Śpiewa”, podczas którego usłyszymy największe przeboje z serialu, ale też inne, popularne piosenki, które wykona Piotr Pręgowski.

Szukając właściwego konferansjera — warto zastanowić się nad postaciami znanymi już publice. Ich klasa, poczucie humoru, elokwencja i miłe usposobienie sprawią, że wieczór będzie przyjemny. Osoby znane z polskich produkcji — serialów i programów telewizyjnych stanowią doskonały wybór na imprezy zamknięte, gale, rozdania nagród. Doświadczeni konferansjerzy wprowadzą nastrój wyjątkowości i dobrej zabawy.