Zobacz: Polska baza firm

Ośrodek Szkolenia Kierowców Aster

aster logo

Ośrodek Szkolenia Kierowców Aster mieści się w Gdańsku i oferuje kursy na prawo jazdy kategorii B w trzech różnych wariantach. Ośrodek ten posiada bardzo wysoką zdawalność na poziomie 70% w pierwszym podejściu.

The Frame

theframe logo

Firma The Frame mieści się we Wrocławiu i oferuje nowoczesne wizualizacje 3D, ale też animacje graficzne i obrazy 360. Świat biznesu dla The Frame nie jest obcy. Od blisko 10 lat prezentuje profesjonalizm i zaangażowanie w realizacji swojej pracy.

Globus Lighting

Oświetlenie biurowe

Firma Globus Lighting to producent specjalistycznego oświetlenia LED. Firma tworzy inteligentne i nowoczesne rozwiązania oświetleniowe dla przemysłu, oświetlenia biurowego, oświetlenia obiektów sportowych, czy oświetlenia hotelowego. Globus Lighting dąży do doskonałości swoich produktów, dlatego też stale udoskonala je we własnym dziale

Soczewki24

Logo soczewki24

Soczewki24 to sieć profesjonalnych salonów optycznych zlokalizowanych w całej Polsce oraz nowoczesny sklep internetowy. Priorytetem marki jest zdrowy i wyraźny wzrok klientów oraz ich zadowolenie z dokonywania zakupów. 

GlowStore

Drogeria internetowa GlowStore oferuje bogaty wybór produktów do makijażu. Kosmetyki do makijażu dostępne w drogerii to produkty popularnych drogeryjnych marek, jak również propozycje mniej rozpoznawalne, np. LimeCrime czy Dose of Colors. GlowStore to doskonały wybór zarówno dla profesjonalnych makijażystów, jak

KCM Clinic

KCM Clinic

KCM Clinic to nowoczesna  klinika, które oferuje dostęp do specjalistycznych zabiegów oraz operacji – zlokalizowana jest w Jeleniej Górze. 

Gabinet psychiatryczno – psychoterapeutyczny APROPOS

gabinet psychologiczny

Oferta gabinetu Apropos z Oleśnicy, skierowana jest do osób dorosłych i młodzieży, zmagających się z kryzysami, nerwicami oraz depresją. Proponujemy konsultacje, psychoterapię indywidualną oraz terapię uzależnień. Psychoterapię kierujemy do osób, które zmagają się z problemami w związkach, zaburzeniami odżywiania, osobowości,

Dźwigi-PM

dźwigi

Firma Dźwigi-PM mieści się we Wrocławiu i oferuje nowoczesne usługi dźwigowe na terenie Dolnego Śląska.

Kancelaria Notarialna Zuzanna Wojtaszek – Bałazińska, Kinga Bednarz

notariusz

Kancelaria Notarialna, prowadzona przez Zuzannę Wojtaszek – Bałazińską i Kingę Bednarz, zapewni pomoc wszystkim osobom, które jej potrzebują.

GRUPA GEOLOGICZNA

GEOLOGIA

Nasi geolodzy posiadają uprawnienia geologiczne w zakresie ustalania warunków geologiczno-inżynierskich dla potrzeb zagospodarowania przestrzennego i do kierowania w terenie pracami geologicznymi.