Pomysł na kreatywny prezent – zabawny kubek

kubek na prezent

Urodziny, imieniny lub święta sprawiają, że zastanawiamy się, co kupić znajomym, rodzinie i przyjaciołom. To jest o tyle trudny temat, że ciężko jest trafić w czyjś gust, rozmiar czy aktualne potrzeby. Dobrym wyjściem z takiej sytuacji jest wybór uniwersalnego prezentu, który jednocześnie mógłby bawić lub być związany z zainteresowaniami tej osoby. Należy pamiętać o jeszcze jednym szczególe. Cena! Nie zawsze możemy sobie pozwolić na bardzo drogie prezenty, dlatego właśnie biorąc pod uwagę wszystkie nasze potrzeby, to właśnie kubek będzie idealnym pomysłem na prezent. 

Superbohaterowie by tego lepiej nie wymyślili

Czym się interesuje osoba, której chcesz zrobić prezent? Komiksy, filmy, seriale, książki – to wszystko można wykorzystać podczas poszukiwań idealnego kubka. Możesz kupić kubek z grafiką przedstawiającą jego lub jej ulubionego bohatera albo po prostu zawierający jakiś charakterystyczny cytat kojarzący się z ulubionym filmem. Na sto procent taka osoba będzie zadowolona z możliwości dzielenia ciężkiego poranka z kawą i ulubionym bohaterem widniejącym na kubku.

Kolejną kategorią są kubki z memami lub zabawnymi, kąśliwymi tekstami, które bez wątpienia zapadają w pamięć. Taki kubek też jest wyjątkowy i może przekazać innym jak bardzo jego właściciel nie lubi poranków, poniedziałków ani żadnego dnia, gdy trzeba wstać wcześnie rano. Taki prezent bez wątpienia wywoła uśmiech na ustach osoby, która go dostanie. A jeśli ta osoba ma już kubek z memem lub zabawnymi i kąśliwymi tekstami, to pamiętaj, że nigdy nie można mieć za dużo kubków, a poza tym zawsze przyda się jakiś do kompletu.

Ciekawym rozwiązaniem są też kubki z rysunkami. Najczęściej nie mają one zbyt dużo koloru, bo zaledwie czarny szkic i ewentualnie dodatek jednego koloru do kontrastu, jednak i tak coś w nich przyciąga uwagę, szczególnie, jeżeli rysunek przedstawia zabawne sytuacje z życia lub jest rysunkiem satyrycznym. Taki typ kubków bez wątpienia przypadnie do gustu wielu osobom, które cenią sobie dobry żart i mają nietuzinkowe poczucie humoru.

Tego rodzaju zabawne kubeczki, dodatkowo odporne na wysokie temperatury czy mycie w zmywarce, znajdziecie także w Galerii Autorskiej Andrzeja Mleczki. Są to pojemne kubki (w których kawa lub herbata będą wyjątkowo smakować) z ilustracjami bodaj najpopularniejszego polskiego rysownika. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej. Kubek z rysunkiem Mleczki to dobry pomysł na prezent dla tych, którzy cenią sobie solidną dawkę ironii – niezależnie od pory dnia.

Kubki nie do pokonania

Kubki, które obecnie można znaleźć w dobrych sklepach, są wyjątkowe. Niczym superbohaterowie, którzy widnieją na nich – nie boją się gorąca ani wody. Mało tego, są na nie odporne. Nie musisz się obawiać, że nadruk zmyje się w zmywarce lub kubek zniszczy się w mikrofali, ponieważ producenci dbający o swoich klientów gwarantują wysoką jakość, o którą dbają począwszy od produkcji kubka, kończąc na umieszczaniu na nim trwałych nadruków. Możesz być spokojny, twój zakup pozostanie w takim stanie w jakim go kupiłeś. Nie zaszkodzi mu zmywarka ani mikrofala, a ty lub osoba, której podarujesz kubek, będziecie mogli się nim cieszyć bez obaw.

A może kubek do kompletu?

Kupując kubek dla kogoś nie zapominaj, że ty też pijasz herbatę czy kawę i być może twój stary kubek już trochę ci się znudził. A skoro już wybierasz kubek dla kogoś, nie zaszkodzi przecież zobaczyć, czy jest też taki z motywem z twojego ulubionego serialu.

Możliwe, że kupujesz kubek dla osoby, z którą codziennie pijesz kawę. Czy nie byłoby zabawnie wybrać dla waszej dwójki kubki, które do siebie pasują chociaż są całkiem inne? Zastanów się nad tym i pamiętaj, że kubek jest zawsze dobrym pomysłem na prezent dla kogoś, ale także dla samego siebie, bo przecież o siebie też musisz zadbać.