W jaki sposób poprawić wygląd swoich ust?

powiększanie ust Wrocław

Każda kobieta marzy o pięknym, świeżym i młodym wyglądzie. Jak zatem zapewnić sobie wszystkie te cechy jeśli natura poskąpiła nam urody? Warto skorzystać z możliwości jakie zapewniają nam produkty kosmetyczne a także kosmetologia estetyczna.

Usta kobiety są elementem na który zwraca uwagę każdy jej rozmówka, szczególnie ten należący do przedstawicieli płci męskiej. Warto zatem zadbać o to by usta wyglądały promiennie i by wargi były pełne.

Jak to zrobić?

powiększanie ust WrocławPytanie jak wpłynąć pozytywnie na wygląd swoich ust męczy niejedną kobietę. Sposobów na wizualne oszukanie natury jest kilka. Zacznijmy od tych najstarszych i najprostszym zarazem.

Po pierwsze możemy malować usta na ciemniejszy kolor, wyrysowując sobie ciemną pomadką nowy kontur ust. Dzięki takiemu zabiegowi nasze usta wydają się większe i bardziej pełne. Warto przy tym pamiętać o pozytywnym wpływie użycia konturówki do wyrysowania ust i jako bazy pod szminkę – będzie się ona miała do czego przykleić dzięki czemu będzie trwalsza, a efekt wypełnionych ust będzie z nami na dłużej. Zależnie od jakości pomadki i od naszych planów dziennych (kwestia jedzenia i picia ma fundamentalne znaczenie) szminka może utrzymać się od kilku do kilkunastu godzin. Oczywiście warto mieć ze sobą lusterko i kilka razy w ciągu dnia sprawić czy nasze na nowo wypełnione usta nadal są takie. Ceny pomadek i szminek wahają się od kilkunastu do kilkuset złoty, jedynie od zasobności naszego portfela zależy na jaką się zdecydujemy.

Drugim sposobem (trzeba przyznać, że stosowanym nierozważnie przez nastolatki) jest używanie pompki do ust. Jest to mały plastikowy przedmiot do którego zasysa się usta na kilkanaście sekund i przez to powoduje powiększenie ust. Sposób jest dobry i nie można odmówić mu efektów, jednak trzeba pamiętać by nie nadużywać tej metody, bo jak ostrzegają lekarze, może ona powodować uszkodzenie naczyń krwionośnych i spowodować karykaturalny wygląd „kaczkowanych” warg. Sposób ten utrzymuje się do kilku godzin, jednak jest stosunkowo mało trwały. Koszt takiej pompki oscyluje w okolicach 30 zł.

Podobnym sposobem jest używanie błyszczyków „powiększających usta„; błyszczyki takie mają w składzie składnik, który powoduje uczulenie, przez co usta puchną i dzięki temu osiągamy efekt wypełnionych ust. Jak przekonują producenci takie szminki są całkowicie bezpieczne i można je stosować dowolnie długo.

Ostatnim, najbardziej trwałym, ale również najdroższym sposobem na powiększanie ust, jest skorzystanie z pomocy jaką oferuje medycyna estetyczna. Wstrzyknięcie w wargi kwasu hialuronowego powoduje związanie cząsteczek wody i powiększenie ust. Taki zabieg jest trwały, utrzymuje się do kilku lat. Koszt takiego zabiegu oscyluje w granicach 700 zł plus dodatkowych kosztach za mocniejsze znieczulenie.