Mensa Home

Home Polska baza firm Mensa Home
Mensa Home

Kuchnia to najważniejsze miejsce oraz serce każdego domu. To w tym miejscu każdego dnia spotyka się cała rodzina, zjadanych jest tak wiele wspólnych posiłków oraz powstają wyjątkowe dania. Zatroszcz się o niepowtarzalność i bezpieczeństwo tego miejsca, wyposaż swoją kuchnie w praktyczne i designerskie akcesoria, aby cieszyła jej użytkowników zarówno użytecznością jak i pięknem. Jedynie najwyższej jakości garnki, przybory i narzędzia kuchenne, zastawa stołowa oraz wszelkie pojemniki do przechowywania zapewnią ci spokój i komfort codziennego życia. Warto przemyśleć nie tylko ich użyteczność, ale również odpowiedni styl i wygląd, spraw aby te produkty były odpowiednio dopasowane do stylu całego twojego domu.

Mensa Home oferuje różnorodność styli, kolorów, i kształtów.

Nie ważne czy preferujesz styl nowoczesny, czy też bardziej wyszukany z pewnością ten sklep spełni wszystkie twoje oczekiwania. Mensa Home współpracuje z siedemnastoma czołowymi markami, które produkują produkty dla domu z najwyższej półki, mowa tutaj o takich znanych nazwach jak:

  • WMF,
  • Silit,
  • Bugatti,
  • Royal Albert,
  • Wedgwood
  • czy Peugeot.

Zapoznaj się z pełnym asortymentem Mensa Home i dołącz do setek zadowolonych klientów, którzy cieszą się teraz idealnie urządzonym, bezpiecznym i pięknym domem.

Więcej o Mensa Home:

Adres: ul. Słowiańska 22, 64-100 Leszno

Witryna: http://mensahome.eu

Telefon kontaktowy: 570 60 0340

Poczta e-mail: sklep@mensahome.eu

Gdzie działa Mensa Home: sklep internetowy + salony w Szczecinie, Bydgoszczy, Lesznie, Gdańsku, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu oraz Warszawie