Wiele zastosowań dla jednego kontenera

Home Pozostałe informacje Wiele zastosowań dla jednego kontenera
Wiele zastosowań dla jednego kontenera

Kontenery swoją popularność zawdzięczają niskiej cenie, dużej mobilności, wielości możliwych zastosowań oraz szerokiej gamie kolorystycznej. Kontenery mogą służyć w różnych celach, najpopularniejsze są jednak kontenery magazynowe i kontenery socjalne.

Kontener inny niż myślisz

Kontenery magazynowe to nic innego jak przenośne magazyny. W dzisiejszym świecie w którym wszystko rozwija się tak szybko, dynamicznie zmieniają się zapotrzebowania firm na powierzchnie magazynowe. Wynajmowanie magazynów od najemców czy też budowanie własnych magazynów, jest dobrym, lecz drogim i mało elastycznym rozwiązaniem. Kontenery magazynowe rozwiązują ten problem, dzięki ich dużej mobilności, możemy dokupywać lub odsprzedawać kontenery w szybki i łatwy sposób. Kontenery można także wynajmować, a ich duża odporność na zniszczenia mechaniczne gwarantuje, że nie ulegną one zniszczeniu zbyt łatwo. Kolejną zaletą kontenerów magazynowych jest ich wielość kolorystyczna, która umożliwia wpasowanie się kontenerów do otaczających ich zabudowań.

kontener2Kontenery socjalne to swego rodzaju małe mieszkania. W tym wypadku największą ich zaletą jest możliwość modułowego łączenia kontenerów, które pozwoli na zbudowanie funkcjonalnego, dowolnej wielości miejsca zamieszkania. W kontenerach możliwe jest podłączenie prądu, gazu, wody, takie rozwiązanie jest niezbędne by kontener socjalny mógł w 100% spełniać wymagania stawiane pełnoprawnym budynkom mieszkalnym. Oczywiście i w tym wypadku dużą rolę ogrywa możliwość wyboru koloru kontenera socjalnego. To czy postawimy na jeden kolor i zbudujemy jednolitą bryłę czy też wybierzemy kilka kolorów i zbudujemy tęczowy dom, zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni.