Oszczędzaj na kosmetykach i ciesz się atrakcyjnymi bonusami dzięki współpracy z oriflame

Poszukujesz ciekawego zajęcia na wakacje, albo dorywczej pracy która przyniesie Ci nie tylko dodatkowe źródło dochodów, ale i sporo ciekawych bonusów i dodatków? Jedną z ciekawszych opcji gwarantujących pełną elastyczność i swobodę pracy jest współpraca z Oriflame. Jedna z najpopularniejszych marek kosmetycznych na świecie od zawsze opiera swoją działalność na pracy konsultantek, które dołączając do Klubu Oriflame mogą budować własną karierę na sprzedaży kosmetyków i budowaniu własnej sieci lub też korzystać z rabatów na własny użytek. Jakie korzyści daje współpraca z Oriflame i dlaczego warto dołączyć do klubu już dziś?

Oszczędzaj na kosmetykach i poznawaj nowe produkty

Jedną z pierwszych i najważniejszych zalet jakie zyskujesz dołączając do klubu Oriflame są zniżki na kosmetyki, które otrzymujesz już od pierwszego zamówienia. Wszystkie produkty dostępne w katalogu Oriflame kupujesz ze zniżką 20% i wcale nie musisz realizować dodatkowych zamówień dla klientów, by swoje zniżki utrzymać. To doskonały sposób na przetestowanie wielu produktów i uzupełnienie własnych zapasów, a przy tym korzystanie z wysokiej jakości kosmetyków dopasowanych do potrzeb każdego rodzaju skóry.

Decydując się na współpracę z Oriflame nie musisz od razu myśleć o sprzedaży kosmetyków – wiele osób zapisuje się do klubu wyłącznie dla dostępnych zniżek i jest to działanie jak najbardziej dozwolone. Pamiętaj jednak, że kupując w sklepie Oriflame jako konsultant możesz dodatkowo liczyć na wyjątkowe prezenty z Programu Witamy, Bonusu dla Urody, specjalnych ofert i wyprzedaży. Na szczególną uwagę zasługuje tu Program Witamy, dedykowany dla nowych konsultantek i konsultantów. Jeśli w kolejnych trzech katalogach od momentu zapisania się do Oriflame zrobisz zakupy za min. 50 Punktów Premiowych (ok. 170 zł. po cenach klubowych), Twoje zamówienia powiększą się o specjalne i wartościowe nagrody. Składaj większe zamówienia i ciesz się korzystnymi bonusami!

Ciesz się bonusami za sprzedaż kosmetyków Oriflame

Oriflame to oczywiście szansa na zarabianie na sprzedaży kosmetyków. Wystarczy, że będziesz polecać produkty z katalogu swoim potencjalnym klientom, a ci złożą u Ciebie zamówienie, generując Twoje pierwsze zyski. Mechanizm sprzedaży katalogowej jest silnie kojarzony z usilnym namawianiem do zakupów, jednak w rzeczywistości odnoszące sukcesy konsultantki to te, które starają się polecać kosmetyki z których same korzystają i zdobywać klientów dzięki szczerej opinii odnośnie produktów.

Oriflame to marka, która idzie z duchem czasu. Dziś konsultantki mogą liczyć więc na bezpłatne uruchomienie własnej strony internetowej, w ramach której będą prowadziły sprzedaż kosmetyków Oriflame. Co ciekawe, w schemacie takim Twój zysk ze sprzedaży to marża, która wynosi 25%, dokładnie tak jak w standardowym schemacie sprzedaży, jednak to firma, a nie Ty, zajmuje się wysyłką i rozliczeniem z klientem – Ty otrzymujesz na swoje konto zysk z tego zamówienia. To niezwykle prosty i wygodny sposób na współpracę z Oriflame i budowanie własnych zysków.

Zdobywaj doświadczenie i buduj własną markę na prostych zasadach

Lubisz pracę z kosmetykami Oriflame i bonusy, jakie przysługują Ci z tego tytułu? Dołączając do Klubu Oriflame już od początku możesz zapraszać do swojego zespołu inne osoby, rozwijając w ten sposób własną sieć sprzedaży i dając sobie szansę na dalszy rozwój, większe zyski i jeszcze atrakcyjniejsze bonusy ze sprzedaży. Każda nowo zaproszona osoba to szansa na powiększenie zysków Twojego zespołu. Jego wyniki wpływają pozytywnie na Twój wizerunek jako Lidera, przynosząc bonusy w postaci dodatkowych % od sprzedaży, premii za awans na kolejny poziom managerski i dyrektorski, a także licznych wyjazdów, warsztatów, spotkań i imprez firmowych, na które zapraszani są tylko najlepsi Sponsorzy i Liderzy zespołów.

Współpraca z Oriflame nie musi wiązać się ze sprzedażą kosmetyków na szeroką skalę – to Ty decydujesz o tym, w jakim wymiarze współpracujesz z marką i czy decydujesz się wyłącznie na podstawowe bonusy i korzystanie z 20% zniżki na zakupy, czy może chcesz pracować tak, by zwiększyć swoją szansę na prezenty, dodatki i rozwój ciekawej kariery.