Czy warto zainwestować w klipsy do ściągania hybryd?

Home Kosmetyki Czy warto zainwestować w klipsy do ściągania hybryd?
Czy warto zainwestować w klipsy do ściągania hybryd?

Manicure hybrydowy jest sztuką robienia paznokci, która obecnie cieszy się szczególną popularnością. Dziś, w każdym salonie kosmetycznym możemy wykonać dowolny wzór i długość hybryd. Kolory, kształty paznokci oraz motywy i dodatkowe elementy jakie znajdą się na paznokciach, mogą być bardzo rozmaite.

Nakładanie hybryd i formowanie ich jest coraz prostszą metodą, którą wiele kobiet opanowało samodzielnie. Z wykonywaniem profesjonalnego manicure hybrydowego wiąże się również zdejmowanie paznokci po kilku tygodniach. Jak to zrobić? – Poniżej przedstawiamy najlepszą, nowoczesną metodę do szybkiego i skutecznego pozbywania się hybryd.

Kobiety, które samodzielnie lub w salonie kosmetycznym wykonują manicure hybrydowe, wiedzą że ściąganie hybryd jest nieco trudniejsze, niż ich zakładanie. Z racji tego, że paznokcie hybrydowe są szczególnie popularne, stosuje się coraz lepsze i nowatorskie sposoby na ich wykonywanie i ściąganie. Dziś, szczególnie znane są tak zwane klipsy, które ułatwiają pozbycie się hybrydowych paznokci.

Wiele osób stosuje różnorodne metody na ściąganie paznokci. Najczęściej wykorzystywaną metodą, jest owijanie hybryd folią. Zajmuje to jednak dużo czasu, a nałożenie folii wymaga szczególnej precyzji i dokładności. Poza tym, jest ona skłonna do odpadania, przez co często trzeba ją wielokrotnie namaczać.
Kupując klipsy w celu łatwiejszego ściągania paznokci hybrydowych, zapewniamy sobie krótkotrwały zabieg. Coraz więcej kosmetyczek – czy nawet blogerek – może nam polecić stosowanie takich klipsów. Ze względu na ich liczne zalety, jakimi cechują się klipsy, można jednoznacznie stwierdzić, że warto w nie zainwestować.

Efekty z korzystania z klipsów

Klipsy same w sobie są świetnym gadżetem dla każdej osoby, która wykonuje paznokcie hybrydowe. Pomagają one w szybkim i skutecznym pozbywaniu się hybryd. Stosowanie klipsów jest bardzo proste. Na samym początku należy namoczyć wacik w acetonie do zmywania lakieru hybrydowego. Następnie, trzeba przyłożyć go do paznokcia i zacisnąć na palcu klips. Skutecznie nakładamy klips na palec, dzięki czemu mamy pewność, że nam nie spadnie.

Przed przykładaniem klipsa do palca, warto na chwilę przycisnąć wacik nasączony acetonem do płytki paznokcia. Dzięki temu, lakier będzie schodził gładko i całymi ‘płatami’. Zastosowanie klipsów do ściągania hybryd, jest o wiele bardziej skuteczne, niż w przypadku popularnej folii. Metoda ta jest szybsza i łatwiejsza.

Jakie klipsy najlepiej wybrać?

Wiele jest produktów ze świata paznokci, które można zakupić, jeśli zajmujemy się wykonywaniem manicure hybrydowego. Bazy, lakiery, lampa UV i inne akcesoria, są podstawą przy samym wykonywaniu hybryd. Jednak nie należy zapomnieć o procesie ich ściągania. Pozbywanie się paznokci hybrydowych musi odbyć się we właściwy sposób, ze względów bezpieczeństwa. Aby nie uszkodzić płytki paznokcia oraz skórek, należ stosować jedynie sprawdzone i polecane produkty. Dziś, można dostać klipsy zarówno w zestawie, jak i pojedynczo.

Jednym z lepszych zestawów klipsów do ściągania hybryd, jest Semilac Nail Clips – klipsy do usuwania hybryd. W opakowaniu mamy 10 sztuk klipsów, odpowiednio na każdy palec. Są one uniwersalne i wygodne w użyciu. Poprzez ich zastosowanie, możemy równomiernie docisnąć wacik z acetonem do płytki paznokcia. Klipsy Semilac można stosować wielokrotnie.

Warto dodać, że cena takiego zestawu jest bardzo przystępna – każda z nas może zakupić je do wykonywania manicure hybrydowego w domowych warunkach lub w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

Zapraszamy również do przeczytania artykułu na temat firmy kosmetycznej Oriflame.