Rewelacyjna metoda Clip-In – przedłuż swoje włosy

Home Uroda Rewelacyjna metoda Clip-In – przedłuż swoje włosy
Rewelacyjna metoda Clip-In – przedłuż swoje włosy

Przedłużanie włosów metodą Clip-In to jeden z najszybszych, najłatwiejszych i najtrwalszych sposobów na uzyskanie długich, gęstych włosów w zaledwie kilka minut. Klipsy do przedłużania włosów dostarczane są z już przymocowanymi kosmykami. Oznacza to, że możemy po prostu wziąć pasma włosów i samodzielnie, bez dodatkowych kosztów, je przypiąć. Clip-in to idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą natychmiast uzyskać grubsze i dłuższe włosy, bez kłopotów, długoterminowego zaangażowania lub ponoszenia dużych wydatków.

Jak wybrać metodę doczepiania włosów?

Najlepsze przedłużanie włosów to takie, które dobrze komponuje się z naszymi naturalnymi włosami, a także pasuje do naszego stylu życia. Na przykład, jeśli często bierzemy prysznic, tańczymy, ćwiczymy, pływamy i prowadzimy aktywny tryb życia najlepiej jest rozważyć tymczasowe metody przedłużania włosów takie jak Clip-In, ponieważ dodatkowe pasma można łatwo zdjąć. Zapewni to nie tylko odpowiednią higienę i wydłuży życie przedłużania, ale także będzie mniej szkodliwe dla naszych naturalnych włosów.

Włosy wykonane z tworzyw sztucznych zawsze będą tańsze, niż te naturalne. Jednocześnie zdecydowanie lepiej jest kupować klipsy z naturalnymi włosami. Są one znacznie lepszej jakości niż te syntetyczne, możemy je stylizować i myć jak nasze własne. Musimy jednocześnie zwrócić uwagę, aby dobrze dobrać je do koloru naszych włosów. Obecnie na rynku znajdziemy bardzo szeroką gamę produktów tego typu, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie.

clip in

Co warto wiedzieć o doczepianiu włosów?

Żywotność przedłużanych włosów zależy od tego jak dobrze się nimi zajmujemy, jakich produktów używamy do ich pielęgnacji oraz tego, jak często je nosimy. Przy odpowiedniej pielęgnacji i regularnym noszeniu przedłużanie włosów metodą clip-in będzie nam służyło od 3-6 miesięcy aż do roku, a nawet dłużej. Jest więc to metoda, która wystarczy nam na długi czas.

Rodzaj i metody aplikacji mają ogromne znaczenie, jeżeli chodzi o wpływ przedłużania na nasze włosy. Niektóre bardziej trwałe metody mogą powodować uszkodzenia z powodu wiązania, sklejania lub ciągnięcia włosów. Metoda Clip-In jest najmniej szkodliwą opcją, ponieważ pasma są w niej po prostu przypinane do naszych kosmyków jak zwykłe spinki. Dodatkowo, ponieważ nie śpimy z przedłużanymi włosami i nie nosimy ich przez długi czas, zmniejsza to obciążenie naszej fryzury. Dzięki temu mamy zdrowsze włosy. Wybór tej metody nie niszczy naszych włosów.

Jak przedłuża się włosy metodą Clip-In?

Przy odrobinie praktyki przedłużanie włosów metodą Clip-In jest bardzo szybkie i łatwe. Wystarczy po prostu przypiąć klipsy z pasmami blisko nasady naszych naturalnych włosów. Powinny bezpiecznie trzymać się na włosach i pozostawać niewidoczne. To czego będziemy potrzebować, by mieć włosy doczepiane metodą Clip-In to miękka szczotka, klipsy i lusterko. Warto tutaj zaznaczyć, że warto zainwestować w klipsy dobrej jakości od sprawdzonych producentów, ponieważ to właśnie ich mocny uścisk ma kluczową rolę. Dzięki niemu dłuższe pasma trzymają się bez problemu przez cały czas.

Przypinanie klipsów zaczynamy od rozczesania naszych włosów i pozbycia się wszystkich kołtunów. Następnie oddzielamy palcem lub grzebieniem pasma włosów i przypinamy przygotowany wcześniej klips. Włosy, które przypinamy, również powinny zostać wyszczotkowane przed przypięciem. Zaczynamy od dołu i idziemy ku górze, aby uniknąć splątania. Przedłużanie włosów metodą Clip-In jest szybkie, łatwe, nie niszczy naszych włosów i wystarcza na długo. Dodatkowo nie jest drogie w porównaniu z innymi metodami i możemy je nosić, kiedy tego potrzebujemy.